درباره ما

بازرگانی آرمان دانه با فروش عمده انواع ذرت از جمله ذرت مکزیکی، ذرت علوفه ای، ذرت دانه شیری و ذرت بذری در خدمت مشتریان گرامی می باشد. انواع ذرت به صورت کیلویی و فله ای در وزن دلخواه شما در این مجموعه موجود است. هدف ما کسب رضایت مشتریان گرامی است که این مهم با ارائه محصول با کیفیت و با مناسب ترین قیمت میسر می شود.

تیم ما از کارشناسان فنی و بازاریابان حرفه‌ای تشکیل شده است که آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه بهترین راهکارهای بازاریابی هستند.

ما این قول را به شما می دهیم که فقط ذرت ارگانیک و با کیفیت بالا را  ارائه دهیم. مجموعه ما با تولیدکنندگان معتبر و دارای استانداردهای بین‌المللی همکاری می کند. پس مطمئن باشید در تامین ذرت به شما تنها بهترین‌ها را ارائه می‌دهیم.

آرمان دانه بر قیمت منصفانه و رقابتی محصولات خود تاکید دارد. ما با تلاش در بهینه سازی روند تولید و خرید مواد اولیه، توانسته‌ایم قیمتی را برای مشتریانمان ارائه دهیم که از نظر اقتصادی عالی و رقابتی است.

ما در بازرگانی آرمان دانه بر رضایت مشتریانمان بسیار حساس هستیم و هدف ما ایجاد رابطه طولانی‌مدت و مساعد با شما است. بازخوردهای مثبت مشتریان ما و تکرار سفارشات آنها، نشانه تأییدی بر کیفیت و عملکرد ما در صنعت است.

78 456 123 021
09200668769